Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kā nosūtīt mājas darbu?

Lai nosūtītu mājas darbu, Jums ir jāizveido profils, iejot profilā zem sadaļas Iesūtīt Jums ir jāizpilda forma, kur Jums arī ir jāpievieno ieskenēts vai labā kvalitātē nofotogrāfēts mājas darbs.


2. Kas notiek pēc mājas darba nosūtīšanas?

Skolotājs, ņemot vērā izstrādātus kritērijus cenas noteikšanā, nosaka mājas darba izpildes cenu. Tiklīdz kā cena būs noteikta, Jūs saņemsiet epastu par šo cenu. Ieejot savā profilā, zem sadaļas Aktīvie mājasdarbi arī būs redzama nosauktā cena. Jūsu mājas darbam arī vairāki skolotāji var nosaukt dažādas cenas un Jūs varēsiet izvēlēties kurš no skolotājiem izpildīs šo mājasdarbu. Lai apstiprinātu mājas darba izpildi, blakus cenai atradīsiet Apmaksas pogu. Tik līdz apmaksa veikta, skolotājs ķeras pie mājas darba izpildes. Kad mājas darbs gatavs, Jūs to saņemsiet savā norādītajā e-pastā, kā arī varēsiet to apskatīt savā profilā.


3. Kas notiek, Ja mājas darbs nav izpildīts pareizi?

Mājas darbu serviss negarantē visu mājas darbu pareizu izpildi . Mēs apzināmies, ka arī skolotājs ir cilvēks, kurš var kļūdīties, taču šāda iespēja ir niecīga. Ja ir kļūdas un novērtējums ir zem 70%, Md serviss atgriezīs Jūsu samaksātos līdzekļus.


4. Ja man rodas papildus jautājumi?

Sazinieties ar mūsu klientu servisu, rakstot epastu uz klientiem@mdserviss.eu